Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 24 listopada 2015

Spotkanie w sprawie współpracy młodzieży z Polski i Niemiec

  |   Spotkanie w sprawie współpracy młodzieży z Polski i Niemiec Spotkanie w sprawie współpracy młodzieży z Polski i Niemiec Spotkanie w sprawie współpracy młodzieży z Polski i Niemiec Spotkanie w sprawie współpracy młodzieży z Polski i Niemiec

Agata Kornhauser-Duda gościła w Pałacu Prezydenckim Pawła Morasa, Dyrektora Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, który przedstawił Pierwszej Damie projekty biorące udział w Konkursie o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży 2014-2016 organizowanym przez tę organizację.

 

Spotkanie było okazją do omówienia doświadczeń związanych z realizacją różnych inicjatyw realizowanych w Polsce, które integrują młodzież z Polski i Niemiec.

 

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży – pod hasłem „Changes/[email protected]” – zachęca szkoły, organizacje pozarządowe i placówki kształceniowe do organizowania spotkań młodzieżowych poświęconych orientacji zawodowej młodych ludzi i ich sytuacji na rynku pracy. Najciekawsze projekty podejmujące tę tematykę wyróżnione zostaną Polsko-Niemiecką Nagrodą Młodzieży 2014–2016.

Poleć znajomemu