Narzędzia dostępności

Dodatkowe narzędzia

Środa, 25 listopada 2015

Agata Kornhauser-Duda czytała przedszkolakom w Łodzi

  |   Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi Wizyta Małżonki Prezydenta RP w Przedszkolu Miejskim nr 18 w Łodzi

Na zaproszenie Dyrekcji i Rady Pedagogicznej Przedszkola Miejskiego nr 18 w Łodzi, Agata Kornhauser-Duda odwiedziła w środę maluchy i uczestniczyła w akcji promującej głośne czytanie.

 

Przedszkolaki powitały Pierwszą Damę występem artystycznym opracowanym przez wychowawczynie. Dzieci chętnie opowiadały Pani Prezydentowej o swoich zajęciach i pytały ją między innymi o to, jak zostać prezydentem.

 

Agata Kornhauser-Duda czytała maluchom lubiane przez nie wiersze Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima.

 

Przedszkole Miejskie Nr 18 z siedzibą w Łodzi przy ul. Harnama 9 jest placówką publiczną z czterema oddziałami przedszkolnymi. Obecnie do przedszkola uczęszcza 98 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Poleć znajomemu