Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Katarzyna Kondziołka

Burmistrz Zawichostu.

 

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła studia podyplomowe „Zarządzanie projektami społecznymi” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz „Doradztwo zawodowe” w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

 

Całe życie zawodowe związana z samorządem gminnym. W latach 1996 – 2015 była kierownikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zawichoście, w latach 2015 – 2017 pracowała na stanowisku kierownika Referatu Pozyskiwania Środków Zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Sandomierzu, a w latach 2016 – 2018 była Pełnomocnikiem Burmistrza Miasta Sandomierza ds. Rewitalizacji. W 2018 roku została wybrana na stanowisko Burmistrza Zawichostu.

 

Prowadzi bogatą działalność społeczną. Jest współzałożycielką i prezesem Stowarzyszenia „Człowiek Człowiekowi…”, działającego na rzecz uzdolnionych dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Pełniła liczne funkcje zewnętrzne, m.in. w Wojewódzkiej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych przy Marszałku Województwa Świętokrzyskiego oraz Powiatowej Radzie ds. Osób Niepełnosprawnych.

 

Autorka i realizatorka ponad setki projektów społecznych, edukacyjnych i kulturalnych oraz projektów inwestycyjnych, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

Mężatka, ma trzech dorosłych synów.
 

Poleć znajomemu