Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Piątek, 3 września 2021
 1. Aktualności
 2. Wizyty krajowe

„Rozwój cyberprzestrzeni jednym z największych wyzwań”  

Prezydent mówi do mikrofonu

Prezydent Andrzej Duda, który wziął udział w Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC CEE Regions&Cities podkreślał, że rozwój cyberprzestrzeni to jedno z największych wyzwań, przed jakimi stoi dzisiaj ludzkość.Czytaj więcej o: "„Rozwój cyberprzestrzeni jednym z największych wyzwań”"

Piątek, 3 września 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Obchody 41. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego

Wywalczone przez protestujących porozumienie jastrzębskie było jednym z najważniejszych osiągnięć w pokojowej walce o wolną i sprawiedliwą Polskę – napisał Prezydent Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Obchody 41. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego"

Piątek, 3 września 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Narodowe Czytanie w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie z udziałem ministra Andrzeja Dery

na zewnątrz minister idzie z listem

Minister Andrzej Dera wziął udział w uroczystości Narodowego Czytania „Moralność Pani Dulskiej” w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie. Podczas wydarzenia odczytał list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "Narodowe Czytanie w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie z udziałem ministra Andrzeja Dery"

Piątek, 3 września 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Uroczyste obchody 41. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego

Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik uczestniczyła w Jastrzębiu-Zdroju w uroczystych obchodach 41. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego i powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”.Czytaj więcej o: "Uroczyste obchody 41. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego"

Piątek, 3 września 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Konferencja poświęcona roli osób polskiego pochodzenia zamieszkałych poza granicami kraju w ochronę dobrego imienia Polski i Polaków

Minister stoi przed mównicą, obok siedzą inne osoby

Minister Adam Kwiatkowski wziął udział w otwarciu konferencji poświęconej roli osób polskiego pochodzenia zamieszkałych poza granicami kraju w ochronę dobrego imienia Polski i Polaków, organizowanej przez Stowarzyszenie „Republika Polonia”.Czytaj więcej o: "Konferencja poświęcona roli osób polskiego pochodzenia zamieszkałych poza granicami kraju w ochronę dobrego imienia Polski i Polaków"

Piątek, 3 września 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie Min. Janke z przedstawicielami Związków i Stowarzyszeń Dzieci Wojny

Pani Minister i współpracownicy siedzą po jednej stronie stołu, goście po drugiej stronie

Minister Bogna Janke – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta spotkała się w siedzibie KPRP na prośbę Związków i Stowarzyszeń Dzieci Wojny z ich przedstawicielami.Czytaj więcej o: "Spotkanie Min. Janke z przedstawicielami Związków i Stowarzyszeń Dzieci Wojny"

12  
Poleć znajomemu