Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Poniedziałek, 22 lutego 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wystąpienie podczas 46. sesji Rady Praw Człowieka ONZ [PL/EN]  

Prezydent: Rozprzestrzenianie się COVID-19 i próby jego powstrzymania stanowią najpilniejsze wyzwanie dla społeczności międzynarodowej; pandemia pokazała, że żadne społeczeństwo, kraj i żadna część świata nie jest odporna na jej negatywny wpływ.Czytaj więcej o: "Wystąpienie podczas 46. sesji Rady Praw Człowieka ONZ [PL/EN]"

Poniedziałek, 22 lutego 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie z medykami zaangażowanymi w walkę z pandemią COVID-19  

prezydent i jego ministrowie siedzą przy stole

Polska służba zdrowia zdała egzamin w trakcie pandemii. To ogromna zasługa wszystkich, którzy tworzą i realizują ochronę zdrowia – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z przedstawicielami sektora ochrony zdrowia zaangażowanymi w zwalczanie skutków pandemii.Czytaj więcej o: "Spotkanie z medykami zaangażowanymi w walkę z pandemią COVID-19"

Poniedziałek, 22 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Szef BBN: Prezydent chce poznać wnioski z walki przeciw COVID-19

Na spotkaniach ze środowiskami zaangażowanymi w walkę przeciw pandemii koronawirusa Prezydent Andrzej Duda chce zebrać wnioski i rekomendacje, które będą tematem jego rozmów z rządem – oznajmił Szef BBN Paweł Soloch.Czytaj więcej o: "Szef BBN: Prezydent chce poznać wnioski z walki przeciw COVID-19"

Poniedziałek, 22 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Rada ds. Rolnictwa we wtorek zajmie się m.in. systemem emerytalnym rolników

Rada ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich we wtorek zajmie się kwestią zabezpieczenia społecznego rolników i ich rodzin – powiedział Jan Krzysztof Ardanowski. – Chcemy też poznać zamierzenia rządu w kwestii prac nad ustawą o rodzinnym gospodarstwie rolnym.Czytaj więcej o: "Rada ds. Rolnictwa we wtorek zajmie się m.in. systemem emerytalnym rolników"

Poniedziałek, 22 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Wystąpienie Prezydenta na Radzie Praw Człowieka ONZ m.in. o skutkach pandemii oraz o sytuacji na Białorusi i w Rosji

Konsekwencje pandemii dla praw człowieka, sytuacja na Białorusi i w Rosji oraz kwestia prześladowań ze względu na wyznanie - to tematy, które prezydent Andrzej Duda poruszy w swoim wystąpieniu na Radzie Praw Człowieka ONZ – zapowiada Krzysztof SzczerskiCzytaj więcej o: "Wystąpienie Prezydenta na Radzie Praw Człowieka ONZ m.in. o skutkach pandemii oraz o sytuacji na Białorusi i w Rosji"

Poleć znajomemu