Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Uroczystość żałobna śp. Ryszarda Szurkowskiego

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Adam Kwiatkowski wziął udział, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, w uroczystości żałobnej śp. Ryszarda Szurkowskiego, która odbyła się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.Czytaj więcej o: "Uroczystość żałobna śp. Ryszarda Szurkowskiego"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Rada ds. Przedsiębiorczości
 3. Aktualności

Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości nt. sytuacji gospodarczej w kraju

O sytuacji gospodarczej oraz przygotowanym przez rząd pakiecie pomocowym dla branż, które najbardziej ucierpiały w wyniku wprowadzonych obostrzeń, dyskutowano podczas wideokonferencji rady. W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele rządu.Czytaj więcej o: "Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości nt. sytuacji gospodarczej w kraju"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W przyszłym tygodniu w Polsce szczyt Prezydentów grupy V4. K. Szczerski: musimy budować siłę regionu

Polska chce być w każdym formacie, który zbiera się w tej części Europy – mówił Minister Krzysztof Szczerski, zapowiadając spotkanie Prezydentów Grupy Wyszehradzkiej w Polsce oraz udział Prezydenta Andrzeja Dudy w wideoszczycie Chiny-Europa Wschodnia.Czytaj więcej o: "W przyszłym tygodniu w Polsce szczyt Prezydentów grupy V4. K. Szczerski: musimy budować siłę regionu"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Fundacją Dies Mei

Przedstawicielka Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem współpracująca z Fundacją Dies Mei Angelika Adamska gościła w Pałacu Prezydenckim. Spotkanie z Doradcą Łukaszem Rzepeckim odbyło się w ramach konsultacji „Młodzi w Pałacu”.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. Spotkanie z Fundacją Dies Mei"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Min. Szrot: Powstanie roboczy zespół ds. sędziów pokoju

budynek pałacu

Lider koła Kukiz'15-Demokracja Bezpośrednia Paweł Kukiz poprosił Prezydenta Andrzeja Dudę o utworzenie roboczego zespołu ws. sędziów pokoju; Prezydent zgodził się – powiedział Szef Gabinetu Prezydenta Paweł Szrot po spotkaniu Prezydenta z Pawłem Kukizem.Czytaj więcej o: "Min. Szrot: Powstanie roboczy zespół ds. sędziów pokoju"

Piątek, 5 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Spotkanie z przedstawicielami branż zamkniętych z powodu pandemii

W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Szefa Gabinetu Prezydenta RP Pawła Szrota z przedstawicielami branż zamkniętych – m.in. turystyki i branży fitness.Czytaj więcej o: "Spotkanie z przedstawicielami branż zamkniętych z powodu pandemii"

12  
Poleć znajomemu