Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 26 lutego 2021

Młodzi w Pałacu. Forum Młodzieży Polskiej w Pałacu Prezydenckim

  |   Pałac Prezydencki | Spotkanie z przedstawicielami Forum Młodzieży Polskiej Pałac Prezydencki | Spotkanie z przedstawicielami Forum Młodzieży Polskiej

W Pałacu Prezydenckim na zaproszenie Doradcy Prezydenta RP Łukasza Rzepeckiego gościli przedstawiciele Forum Młodzieży Polskiej – Artur Banachowski i Igor Szymaniak. To już kolejne spotkanie w ramach konsultacji młodzieżowych „Młodzi w Pałacu”.

 

Zobacz także: O problemach młodych z przedstawicielami Niezależnego Zrzeszenia Studentów Łukasz Rzepecki: W drugiej połowie roku powołanie Rady ds. Młodzieży przy Prezydencie RP Młodzi w Pałacu. O budowaniu i kształtowaniu młodego społeczeństwa z Fundacją dla Młodzieży Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z członkami Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych Młodzi w Pałacu. O sytuacji ludzi młodych z niepełnosprawnościami z mistrzynią Kingą Dróżdż Młodzieżowe Stowarzyszenie Forum Młodzieży Polskiej działające na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej ma na celu przede wszystkim edukację oraz rozwój młodzieży dlatego podczas rozmowy omówiono kwestie związane z kulturą debat i dyskusji, szczególnie w zakresie warsztatów oraz prelekcji.

 

Organizacja przestawiła również swoje priorytetowe działania związane z korpusem wsparcia seniorów w czasie trwania epidemii koronawirusa, promowaniem postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży, akcje związane z promocją skuteczności osobistej i rozwoju osobistego wśród młodzieży, a także wspieraniem zachowań proekologicznych oraz edukacji rówieśniczej.

___________

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

 

Poleć znajomemu