Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

media na szczycie

Strona dla dziennikarzy ma pomóc w codziennej pracy i usprawnić kontakt z Biurem Prasowym Kancelarii Prezydenta RP. Stworzyliśmy ją w oparciu o przekazywane nam pomysły i sugestie. Będziemy ją też dalej udoskonalać tak, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom użytkowników. Jeżeli masz pomysł, co zrobić, żeby dział „Dla mediów” był bardziej przyjazny i użyteczny, napisz do nas:

 

Co znajdziesz w tym dziale?

 

Dostępne dla wszystkich są:

  • Zapowiedzi prasowe – publikujemy tu aktualne zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez Kancelarię Prezydenta wraz z informacjami organizacyjnymi;
  • Akredytacje online – proste, szybkie i łatwe akredytacje na wydarzenia w Pałacu Prezydenckim; Zgłoszenia mogą być jeszcze prostsze – załóż konto, a Twoje dane po zalogowaniu będą automatycznie wstawiane do formularzy zgłoszeniowych.
  • Wniosek o wywiad – umożliwia przesłanie nam prośby o wywiad z Prezydentem;
  • Piszemy też jak się skontaktować bezpośrednio z biurami w Kancelarii Prezydenta w tym z Biurem Prasowym (zarówno w godzinach pracy, jak również w weekendy);

Zachęcamy też do rejestracji i założenia konta na prezydent.pl. Dla dziennikarzy obsługujących wydarzenia z udziałem prezydenta dużym ułatwieniem będzie możliwość podania danych potrzebnych przy zgłoszeniach. Dzięki temu nie będzie konieczne każdorazowe wypełnianie wymaganych przy akredytacji pól – po zalogowaniu wszystkie będą od razu uzupełnione. Wkrótce uruchomimy również newsletter dla osób posiadających konta.

 

Od czego zacząć? Najprościej od założenia konta w dziale Rejestracja, lub od zalogowania się, jeżeli posiadasz już konto w serwisie prezydent.pl.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Biura Prasowego KPRP

 

Poleć znajomemu

Logowanie dla dziennikarzy

Załóż konto | Nie pamiętam hasła
pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30