Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

ZDJĘCIE TWOJEJ RODZINY Z GDYNIĄ W TLE

Gdynia, 21 czerwca 2014 r.
Organizator: Zofia Bystydzieńska – Fotograf Rodzinny

Jednorazowe wydarzenie, które odbędzie się w godzinach 14.00–18.00. Zainteresowanym rodzinom, które zgłoszą się wcześniej do organizatora, zostanie zrobione profesjonalne grupowe zdjęcie na gdyńskiej plaży miejskiej. Każda rodzina otrzyma za darmo swoją fotografię w formacie 15x21.

Link do informacji o przedsięwzięciu: http://www.bystydzienska.pl/miedzynarodowy_dzien_rodzin

GDYŃSKI SAMOCHODOWY RAJD MATEK

Gdynia, 25 maja 2014 r.
Organizator: Automobilklub Morski – Klub Obywatelski w Gdyni

Rajd ma być okazją do aktywnego spędzenia czasu, w oderwaniu od codziennych macierzyńskich obowiązków. Impreza adresowana do kobiet i matek z województwa pomorskiego. Uczestniczki będą miały do pokonania trasę wyznaczoną na terenie miasta Gdyni, z przygotowanymi po drodze samochodowymi próbami sprawnościowymi.

Link do informacji o przedsięwzięciu:  www.rajdmatek.pl

WIDOWISKO TEATRALNE I RODZINNE PORANKI MUZYCZNE W MAŁEJ GDYŃSKIEJ FILHARMONII

Gdynia, 11 maja, 1 czerwca i 8 czerwca 2014 r.
Organizator: Centrum Kultury w Gdyni

Specjalny repertuar przygotowany został w związku z Międzynarodowym Dniem Rodziny. Na 11 maja 2014 r. z cyklu Mała Gdyńska Filharmonia odbędzie się koncert pt.  „Chopin na zielonej polanie”; 1 czerwca wystawiony zostanie interaktywny spektakl familijny „Kopciuszek”, a 8 czerwca – kolejny koncert z cyklu Małej Gdyńskiej Filharmonii pt. „Tańce świata od menueta do tanga”.

Link do informacji o przedsięwzięciu: http://www.ckgdynia.pl

RODZINNE SPACEROWANIE = WSPÓLNE POMAGANIE

 Gdynia, 25 maja 2014 r.
Organizator: Fundacja Mamy z Morza

  

Forma rodzinnego wolontariatu – wspólny spacer rodzin, którego celem jest promocja zaangażowania się w działania na rzecz innych. W trakcie spaceru przewidziano udział w plenerze malarskim, a namalowane obrazy przekazane będą gdyńskiemu hospicjum. Przeprowadzona będzie też zbiórka rzeczy dla hospicjum, a spotkanie zakończy piknik rodzinny.


Link do informacji o przedsięwzięciu: http://www.mamyzmorza.org/index.php/119-pierwszy-spacer-juz-za-dwa-tygdonie

 

WIELKI FESTYN RODZINNY GDYŃSKI BRZDĄC

Gdynia, 28–29 czerwca 2014 r.
Organizator:  Magna Baltica

Wydarzenie dla dzieci oraz dla obecnych i przyszłych rodziców. Zaplanowano m.in. konkursy z nagrodami i zabawy dla dzieci (np. wyścigi raczkujących niemowląt). Dla rodziców: pchli targ z używanymi ubrankami i zabawkami oraz wykłady nt. ciąży, porodu, pielęgnacji niemowląt, bezpieczeństwa w Internecie itp. Eksperci, producenci, lekarze, pielęgniarki ze szkół rodzenia udzielą porad i pozwolą przetestować produkty.

Link do informacji o przedsięwzięciu : http://gdynskibrzdac.pl

AKADEMIA RĘKODZIEŁA – WSPÓLNE TWORZENIE

Gdynia, 1 maja – 30 czerwca 2014 r. (2 x w tygodniu)
Organizator: Deco Hobby Akademia Rękodzieła

Otwarte warsztaty „wspólnie tworzymy dla całych rodzin”.  Uczestnicy powinni przynieść ze sobą puszki metalowe, resztki tkanin, wstążeczki  itp. materiały. Wykorzystają je do nauki decoupage i scrapbookingu, dzięki którym to technikom rodzice i dzieci nauczą się jak dać drugie życie przedmiotom codziennego użytku.

Link do informacji o przedsięwzięciu: http://decohobbygdynia.blogspot.com

OBCHODY DNIA RODZINY W GALERII MALUCHA

Gdynia, 28 maja – 25 czerwca 2014 r.
Organizator: Fundacja BOMALIHU

Cykl wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych skierowanych  do rodzin z małymi dziećmi. Na 29 maja zaplanowano teatrzyk dla najmłodszych „Przyjaciele". Na 28 maja oraz 11 i 25 czerwca przewidziano  spotkania dzieci z niepełnosprawnością wraz rodzicami na zajęciach muzykoterapii, a 21 czerwca rodzice z dziećmi przeżyją przygodę w świecie gier planszowych – alternatywy dla telewizji i komputera.

Link do informacji o przedsięwzięciu: www.bomalihu.org.pl

DZIECIAKI GÓRĄ! ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA I 7 URODZINY EXPERYMENTU

Gdynia, 31 maja – 1 czerwca 2014 r.
Organizator: Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

W programie przygotowanym z okazji Dnia Dziecka zaplanowano m.in. warsztaty ukazujące stosowanie praw fizyki w przyrodzie, bio-warsztaty z genetyki, warsztaty z tworzenia własnych przypinek, programowanie robotów, „naukową” zabawę z bańkami mydlanymi i inne pokazy naukowe przedstawione w widowiskowy sposób.

Link do informacji o przedsięwzięciu: http://experyment.gdynia.pl/Dzieciaki_gora__Swietujemy_Dzien_Dziecka_i_nasze_urodziny_2_101.html

Lokalizacja

Poleć znajomemu
pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31