Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 19 czerwca 2015

Prezydent uhonorowany nagrodą „Dialogus Supra Omnia”

  |   Letnia Gala Biznesu w Sopocie (fot. Kosycarz Foto Press) Letnia Gala Biznesu w Sopocie (fot. Kosycarz Foto Press) Letnia Gala Biznesu w Sopocie (fot. Kosycarz Foto Press) Letnia Gala Biznesu w Sopocie (fot. Kosycarz Foto Press) Letnia Gala Biznesu w Sopocie (fot. Kosycarz Foto Press) Letnia Gala Biznesu w Sopocie (fot. Kosycarz Foto Press)

Prezydent Bronisław Komorowski otrzymał nagrodę „Dialogus Supra Omnia” w uznaniu wkładu w rozwiązywanie konfliktów i problemów poprzez dialog, mediację i porozumienie. W imieniu prezydenta nagrodę odebrał minister Sławomir Rybicki podczas Letniej Gali Biznesu organizowanej przez „Pracodawców Pomorza” w sopockim Hotelu Grand.
 

Kapituła nagrody „Dialogus Supra Omnia” złożona z wybitnych przedstawicieli świata nauki i przedsiębiorców w uzasadnieniu wskazała na znaczącą rolę prezydenta w łagodzeniu sporów i napięć w naszym kraju, podkreślając jednocześnie wielki takt i szacunek dla wszystkich stron.

 

Letnia Gala Biznesu jest wydarzeniem organizowanym co dwa lata, w którym uczestniczą przedstawiciele świata biznesu, polityki, nauki i mediów.

 

Poleć znajomemu