Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 2 maja 2015

Para Prezydencka na otwarciu sezonu nad Zalewem Zegrzyńskim

  |   Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej Otwarcie sezonu turystycznego na jeziorze Zegrzyńskim z udziałem Pary Prezydenckiej

Prezydent Bronisław Komorowski z żoną Anną uczestniczyli w sobotę w uroczystym otwarciu sezonu nad Zalewem Zegrzyńskim. W strażnicy legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego prezydent zapoznał się ze stanem przygotowań WOPR do sezonu letniego.

 

- Cieszę się, że możemy razem z żoną brać udział w inauguracji sezonu turystyczno-wodniackiego, trochę pewnie żeglarskiego. Ta inauguracja jest połączona z majowymi rocznicami i jednocześnie z wypoczynkiem - powiedział Bronisław Komorowski.

 

Zobacz także: "Biało-czerwona symbolem naszej wolności" Wystawa "Biało-czerwona na bezdrożach" i otwarty Pałac Prezydent podziękował słynnemu żeglarzowi sportowemu Mateuszowi Kusznierewiczowi za promowanie bezpiecznej formy wypoczywania na wodzie. - Jest bardzo ważne, aby autorytety takich wielkich mistrzów przemawiały do naszej wyobraźni i kształtowały nowe normy, obyczaje związane z potrzebą wypoczywania w sposób bezpieczny - mówił.

 

- Życzę miłej rekreacji, sportu, żeglowania i majówki z Polską - dodał.

 

Para Prezydencka, której towarzyszyli młodzi żeglarze z Klubu Żeglarskiego Pilawa w Nieporęcie, uczestniczyła w krótkim rejsie po zalewie. (PAP)

Poleć znajomemu