Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 10 stycznia 2015

Prezydent laureatem Super Wektora

  |   Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora Prezydent laureatem Super Wektora

Prezydent Bronisław Komorowski został w sobotę laureatem Super Wektora 2014 - nagrody Pracodawców RP, przyznawanej za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.

Uroczystość odbyła się w sobotę w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Prezydent został nagrodzony za konsekwentne budowanie dialogu społecznego, politycznego oraz gospodarczego, a także za wiarę w kreatywność i uczciwość polskich przedsiębiorców.

 

Bronisław Komorowski odbierając statuetkę podziękował pracodawcom za ich osobiste osiągnięcia i osiągnięcia całego środowiska w ramach zagospodarowywania Polski wolnej. - Nie byłoby wolności bez waszej odwagi - mówił prezydent.

Podkreślił, że dla państwa nie ma dobrych perspektyw bez ludzi odważnych, pracowitych, zdolnych do dialogu zarówno z władzami jak i z pracownikami oraz do współpracy w warunkach pokoju, a nie konfliktu. Dzięki temu - zaznaczył - udaje się w Polsce budowanie akceptacji dla środowiska pracodawców.

- Sądzę, że możemy sobie podziękować wzajemnie za osiągnięcie mam tu na myśli ustawę podatkową, w której chciałbym uznania, że obywatel-przedsiębiorca, obywatel-podatnik musi być w sposób szczególny preferowany przez władze - mówił prezydent.

Poza nagrodą dla prezydenta wręczono jeszcze sześć Wektorów 2014.(PAP, inf. własna)

Poleć znajomemu