Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 2 maja 2014

Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego

  |   Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego Koncert na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego

Na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego odbył się w piątek wieczorem koncert orkiestr wojskowych. Wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego oraz Główna Orkiestra Węgierskich Sił Zbrojnych. W programie znalazły się utwory wojskowe oraz melodie popularne.

 

Gości w imieniu Prezydenta RP powitał Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP Dariusz Młotkiewicz. Koncert był dostępny dla publiczności. Wysłuchano m.in. „Poloneza 3 Maja” Aleksandra Rodowskiego, „Prząśniczki” Stanisława Moniuszki oraz „Snu o Warszawie” Czesława Niemena, a także utworu „Niech żyją Węgry” Johanna Straussa.

 

Poleć znajomemu