Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 31 stycznia 2014

„Miliony serc będzie bić dla polskich sportowców”

  |   Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi Spotkania z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi

Prezydent podkreślał na spotkaniu z polską kadrą na Zimowe Igrzyska w Soczi, że polskie marzenia i serdeczne myśli będą towarzyszyły sportowcom w Soczi dodając wiary, woli walki o zwycięstwo i uskrzydlając we wszelkich konkurencjach.


W piątek w Belwederze Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się ze sportowcami nominowanymi do reprezentacji Polski na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014.
 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele i władze Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
 

Prezydent mówił, że każdy młody człowiek, może prawie każdy, marzy o tym, aby być sportowcem, przeżyć te niesłychane chwile uniesienia, emocji związanych z sukcesami i klęskami, każdy marzy o tym, żeby wygrać, żeby uczestniczyć w wielkiej konkurencji i sprostać wielkim wyzwaniom. - Macie Państwo to niebywałe szczęście realizacji marzeń z czasów młodości, marzeń o tym, aby sięgnąć po najważniejsze, najpiękniejsze sportowe laury – zwrócił się do sportowców.
 

Bronisław Komorowski życzył sukcesów, o których marzą i na które czekają Polacy, dodając, że każdy sukces będzie przeżywany w Polsce.
 

- Chciałbym życzyć satysfakcji z tej drogi, którą musieliście przejść, aby pojechać na Zimowe Igrzyska Olimpijskie. To już samo w sobie jest wielkim sukcesem i świadectwem sprostania wielkim wyzwaniom – mówił prezydent.

 

Prezes PKOl Andrzej Kraśnicki dziękując za spotkanie podkreślił, że dla ludzi sportu ważne jest wsparcie prezydenta . - Dla nas jest bardzo ważne, że głowa państwa jest razem z nami ; to pozwoli nam na wiarę, że nie zostajemy jako ludzie sportu bez wsparcia i pomocy najwyższych przedstawicieli naszego państwa – mówił.

 

Poleć znajomemu