Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 20 czerwca 2013

Przesłanie do uczestników Forum Grow Up Start Up

  |   Emisja przesłania prezydenta Bronisława Komorowskiego do uczestników Forum Grow Up Start Up Emisja przesłania prezydenta Bronisława Komorowskiego do uczestników Forum Grow Up Start Up Emisja przesłania prezydenta Bronisława Komorowskiego do uczestników Forum Grow Up Start Up Emisja przesłania prezydenta Bronisława Komorowskiego do uczestników Forum Grow Up Start Up Emisja przesłania prezydenta Bronisława Komorowskiego do uczestników Forum Grow Up Start Up Emisja przesłania prezydenta Bronisława Komorowskiego do uczestników Forum Grow Up Start Up

Prezydent w przesłaniu do uczestników Forum Grow Up Start Up zapewnił o poparciu dla wielu istotnych postulatów wysuwanych przez środowisko przedsiębiorców,  wśród których jest dążenie do uproszczonego i przejrzystego systemu podatkowego.


- Także dostęp do kredytów dla mikro, małych i średnich firm, a więc tych, które zakładają ludzie przedsiębiorczy, często młodzi, to wielkie zadanie i wyzwanie, częściowo już realizowane – zaznaczył.
 

Bronisław Komorowski pogratulował inicjatorom Forum, a także przedsiębiorcom, którym się udało, którzy mają odwagę i są skłonni ryzykować w imię przedsiębiorczości, jako drogi ku lepszej przyszłości. Prezydent wspomniał, że Polacy, szczególnie młodzi, mają przedsiębiorczość w genach. - 85 % młodych Polaków w pełni akceptuje, rozumie i dąży do jak najdalej idącej przedsiębiorczości – ocenił.


- Mamy czym się chwalić, jeśli chodzi o osiągnięcia gospodarcze, jednak przedmiotem troski jest potrzeba utrzymania, a nawet wzmocnienia polskiej konkurencyjności – podkreślił prezydent.

 

 

 

Forum Grow Up Start Up - Inspiring & Connecting - wydarzenie o zasięgu międzynarodowym dedykowane przedsiębiorcom organizowane jest przez Polskę Przedsiębiorczą.


 

Poleć znajomemu