Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 26 stycznia 2013

Para Prezydencka na koncercie Śląska

  |   Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie” Koncert Zespołu Śląsk „A to Polska właśnie”

W sobotę w Sali Kongresowej w ramach Jubileuszu 60-lecia Zespołu Śląsk odbył się koncert pod hasłem „A to Polska właśnie”. Honorowy patronat nad obchodami Jubileuszu objął Prezydent RP.

Podczas koncertu Śląsk zaprezentował pieśni i tańce ludowe oraz narodowe z udziałem solistów, chóru, baletu i orkiestry. W programie nie zabrakło popularnych piosenek patrona Zespołu Śląsk Stanisława Hadyny takich jak „Karolinka”, „Szła dzieweczka”, „Hej te nasze góry”, „Helokanie”, „Ondraszek” czy „Starzyk”.

Na widowni zasiedli m.in. prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką oraz marszałek województwa śląskiego Mirosław Sekuła.
 

Poleć znajomemu