Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 5 grudnia 2012

Koncert Kolęd dedykowany akcji Szlachetna Paczka

  |   Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim dedykowany akcji Szlachetna Paczka

W Pałacu Prezydenckim odbył się w środę wyjątkowy koncert kolędowy z udziałem Pary Prezydenckiej i polskich artystów. Koncert, który od wielu lat tradycyjnie poświęcony jest wybranemu celowi społecznemu, w tym roku dedykowany był akcji „Szlachetna Paczka”.

 

Wśród zaproszonych na kolędowy wieczór artystów znaleźli się Ania Dąbrowska, Anna Maria Jopek, Kayah, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Turnau oraz zespół Zakopower. Gośćmi koncertu byli wolontariusze oraz rodziny „Szlachetnej Paczki”, a także dzieci z całej Polski.


Zobacz także: Para Prezydencka wspiera akcję Szlachetna Paczka Para Prezydencka, jak co roku, zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego grono artystów i licznych gości na wyjątkowy koncert kolędowy. Tradycyjnie już, wydarzenie to poświęcone jest zawsze wybranemu społecznemu celowi.

 

Emisja koncertu kolęd z Pałacu Prezydenckiego odbędzie się w TVP1, w Wigilię 24 grudnia, o godz. 16:00

 

W ubiegłorocznej edycji paczki otrzymało ponad 12 tysięcy rodzin. W tym roku Szlachetna Paczka obejmie znowu pomocą ponad 13 tys. domów, czyli około 60 tys. osób w trudnej sytuacji materialnej. Z całego kraju wciąż spływają dane o rodzinach zbierane przez niemal 8 tysięcy wolontariuszy, a rejony Paczki udało się utworzyć w 430 miejscach w Polsce.


Do tegorocznej akcji można dołączyć na kilka sposobów:
 

• Przygotowując Paczkę - jeszcze do 7 grudnia 2012 r., na www.szlachetnapaczka.pl można wybrać jedną z potrzebujących rodzin i przygotować dla niej wyjątkową paczkę na Boże Narodzenie – paczkę można zrobić wspólnie z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi z pracy


• Równie ważna jest pomoc finansowa – cegiełki na rzecz Szlachetnej Paczki można kupować dłużej, aż do Świąt. Wpłacając dowolną kwotę na konto 21 1750 0012 0000 0000 2060 1264, online na www.szlachetnapaczka.pl/wplac lub wysyłając SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 PLN + Vat).

 

Poleć znajomemu