Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 27 czerwca 2012

Spotkanie prezydenta z Henrym Kissingerem

Spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Henrym Kissingerem   |   Spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Henrym Kissingerem Spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Henrym Kissingerem Spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Henrym Kissingerem Spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Henrym Kissingerem Spotkanie prezydenta Bronisława Komorowskiego z Henrym Kissingerem Debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” z udziałem b.sekretarza stanu USA H. Kissingera Debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” z udziałem b.sekretarza stanu USA H. Kissingera Debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” z udziałem b.sekretarza stanu USA H. Kissingera Debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” z udziałem b.sekretarza stanu USA H. Kissingera Debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” z udziałem b.sekretarza stanu USA H. Kissingera Debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” z udziałem b.sekretarza stanu USA H. Kissingera Debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” z udziałem b.sekretarza stanu USA H. Kissingera

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w środę w Pałacu Prezydenckim z goszczącym w Polsce byłym amerykańskim sekretarzem stanu, laureatem pokojowej Nagrody Nobla Henrym Kissingerem.

 

Po rozmowach w Pałacu Prezydenckim odbyła się debata pt. „Historia w służbie dyplomacji” w ramach cyklu debat „Idee Nowego Wieku”. Gospodarzem debaty była Res Publika Nowa.

 

Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski podkreślał, że w spotkaniach z cyklu „Idee Nowego Wieku” uczestniczą przede wszystkim ludzie młodzi. - Gromadzą się tutaj, aby podzielić się swoimi przemyśleniami. To Panie Profesorze jest przyszłość Polski - zwrócił się minister do H. Kissingera dziękując za spotkanie z uczestnikami debaty.
 

Poleć znajomemu