Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 16 czerwca 2012

Prezydent na meczu Polska-Czechy

  |   Prezydent w Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy Prezydent we Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy Prezydent we Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy Prezydent we Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy Prezydent na meczu Polska-Czechy we Wrocławiu. Fot. PAP/EPA Prezydent na meczu Polska-Czechy. Fot. PAP/EPA Prezydent na meczu Polska-Czechy. Fot. UEFA Prezydent na meczu Polska-Czechy. Bronisław Komorowski z szefem UEFA Michelem Platinim. Fot. UEFA Prezydent na meczu Polska-Czechy. Bronisław Komorowski w towarzystwie wicepremiera Waldemara Pawlaka. Fot. UEFA Prezydent na meczu Polska-Czechy. Z marszałkiem Senatu Bogdanem Borusewiczem i przewodniczącym czeskiego Senatu. Fot. UEFA Prezydent we Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy Prezydent we Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy Prezydent we Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy Prezydent we Wrocławiu z okazji meczu Polska-Czechy

Prezydent Bronisław Komorowski na stadionie we Wrocławiu obejrzał mecz Polska-Czechy. Biało-czerwoni przegrali 0:1 i odpadli z piłkarskich mistrzostw Europy. Do  ćwierćfinału z grupy A awansowały Czechy i Grecja.

 

Prezydent kibicował polskiej reprezentacji także podczas meczu otwarcia piłkarskich mistrzostw Europy na Stadionie Narodowym w Warszawie, kiedy zremisowała z Grecją 1:1. Dopingował też Polaków w rywalizacji z Rosjanami. Również to spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Poleć znajomemu