Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 25 maja 2012

Prof. Francis Fukuyama w Pałacu Prezydenckim

  |   Spotkanie prezydenta z prof. Francisem Fukuyama Spotkanie prezydenta z prof. Francisem Fukuyama Spotkanie prezydenta z prof. Francisem Fukuyama Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem prof. Francisa Fukuyamy Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem prof. Francisa Fukuyamy Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem prof. Francisa Fukuyamy Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem prof. Francisa Fukuyamy Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem prof. Francisa Fukuyamy Debata z cyklu „Idee Nowego Wieku” z udziałem prof. Francisa Fukuyamy

Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się w Pałacu Prezydenckim z amerykańskim filozofem politycznym Francisem Fukuyama. Podczas spotkania poruszano m.in. tematy nowych kierunków polityki zagranicznej USA, roli tego państwa w kontekście bezpieczeństwa Europy i świata, a także nowych wyzwań, które stoją przed NATO.

 

Później prof. Francis Fukuyama wziął udział w debacie z cyklu „Idee Nowego Wieku” prowadzonej przez „Kulturę Liberalną”.
 

Poleć znajomemu