Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 26 marca 2012

Spotkanie prezydenta ws. reformy emerytalnej

Minister Sławomir Rybicki na konferencji prasowej   |   Minister Sławomir Rybicki na konferencji prasowej Minister Sławomir Rybicki na konferencji prasowej Minister Sławomir Rybicki na konferencji prasowej

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w poniedziałek po godz. 17. z szefem RP Januszem Palikotem. Na briefingu prasowym przed spotkaniem Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Sławomir Rybicki podkreślił, że wszystkie spotkania prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. reformy emerytalnej mają służyć wypracowaniu kompromisu i włączeniu jak najszerszych grup społecznych do pracy nad reformą.

 

- Prezydent Bronisław Komorowski jest bardzo zaangażowany w szukanie kompromisu wokół trudnej reformy emerytalnej. Wielokrotnie podkreślał, że ufa, iż koalicji rządowej uda się znaleźć kompromis w sprawie reformy - powiedział w poniedziałek Sławomir Rybicki. 

 

Minister przypomniał, że prezydent w lutym zaprosił przedstawicieli klubów parlamentarnych na spotkanie dotyczące reformy,  aby w - jak powiedział Sławomir Rybicki - w dyskusji szukać kompromisu, konsensusu dla tej trudnej reformy. - Jedynie Ruch Palikota, jako jedyna partia opozycyjna, zadeklarował wtedy poparcie dla reformy - dodał.

Zobacz także: Spotkanie prezydenta na temat reformy emerytalnej

Poleć znajomemu