Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 17 listopada 2011

Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka

Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka   |   Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka Spotkanie Pary Prezydenckiej z dziećmi z Pucka

Para Prezydencka spotkała się z dziećmi z puckiej szkoły podstawowej, które nagrywają bożonarodzeniową płytę - cegiełkę. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

 

Prezydent wraz z Małżonką spotkał się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej Małe Morze (Zespół Szkół Katolickich w Pucku), a także organizatorami projektu. Nagrana przez dzieci płyta z kolędami ukaże się w sklepach 1 grudnia.

 

Bronisław Komorowski wyraził uznanie i podziękował za szlachetny pomysł. Prezydent i Pierwsza Dama nagrali specjalne życzenia świąteczne, które też znajdą się na płycie. Podczas spotkania w Belwederze dzieci dostały pamiątkowe upominki.


Prezes Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio Ksiądz Jan Kaczkowski podziękował Parze Prezydenckiej za wsparcie.
 

Poleć znajomemu