Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 9 listopada 2011

Prezydent na Gali Charytatywnej w rocznicę debiutu GPW na giełdzie

Prezydent na Gali Charytatywnej w rocznicę debiutu GPW na giełdzie   |   Prezydent na Gali Charytatywnej w rocznicę debiutu GPW na giełdzie Prezydent na Gali Charytatywnej w rocznicę debiutu GPW na giełdzie Prezydent na Gali Charytatywnej w rocznicę debiutu GPW na giełdzie

Prezydent Bronisław Komorowski wziął udział w Gali Charytatywnej w rocznicę debiutu GPW na giełdzie, organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych we współpracy z Ministerstwem Skarbu Państwa.

- Dziękuję serdecznie za trud i za wszystkie sukcesy tego roku i wszystkich poprzednich lat starania o to, aby polska gospodarka, polski rynek kapitałowy rozwijały się jak najlepiej - powiedział Bronisław Komorowski.

 

Prezydent dziękował ministrowi skarbu Aleksandrowi Gradowi, za lata dobrej, niełatwej służby, ze świadomością ryzyka popełnienia błędów, które mogą skutkować dla polskiej gospodarki. - To były dobre lata dla Polski, dobre lata dla ciebie. Minister Aleksander Grad sprawdził się w pełni, dobrze zasłużył się ojczyźnie, dobrze zasłużył się giełdzie, która wyznacza wartość Polski - ocenił Bronisław Komorowski.

 

Na aukcję, odbywającą się podczas Gali, Prezydent RP przekazał Srebrne spinki do mankietów z orłem, a Pierwsza Dama - broszę. Środki z aukcji przeznaczone będą dla Fundacji Przeciwko Leukemii.

Poleć znajomemu