Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Piątek, 22 października 2010

Spotkania prezydenta z szefami partii i klubów

Spotkanie Prezydenta RP z szefem SLD Grzegorzem Napieralskim   |   Spotkanie Prezydenta RP z szefem SLD Grzegorzem Napieralskim Spotkanie Prezydenta RP z wicepremierem, szefem PSL Waldemarem Pawlakiem Spotkanie Prezydenta RP ze Stanisławem Żelichowskim (PSL) Spotkanie Prezydenta RP z Tomaszem Tomczykiewiczem (PO) Spotkanie Prezydenta RP z Mariuszem Błaszczakiem (PiS) Spotkanie Prezydenta RP z premierem, szefem PO Donaldem Tuskiem

W piątek po godz. 8.00 szef SLD Grzegorz Napieralski przybył do Pałacu Prezydenckiego na spotkanie z prezydentem Bronisławem Komorowskim.

 

To pierwsze z cyklu piątkowych spotkań prezydenta z liderami partii i szefami klubów parlamentarnych w związku z wtorkowym zabójstwem w łódzkim biurze PiS.

 

Bronisław Komorowski zaprosił liderów politycznych do rozmów o obniżeniu poziomu agresji w polskiej polityce.

 

O godz. 8.30 gościem prezydenta Komorowskiego był wicepremier, szef ludowców Waldemar Pawlak.

 

Po tej turze rozmów, prezydent przyjął szefów klubów parlamentarnych: o godz. 10.30 Stanisława Żelichowskiego (PSL), o godz. 11.00 Tomasza Tomczykiewicza (PO) i o godz. 11.30 Mariusza Błaszczaka (PiS).

 

Przed godz. 16.00 zakończyły się konsultacje polityczne u prezydenta Bronisława Komorowskiego poświęcone obniżeniu agresji w życiu politycznym. Ostatnimi gośćmi prezydenta byli premier Donald Tusk i marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna.

 

(PAP)

Poleć znajomemu