Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 16 marca 2021

Prezydent odwiedził firmę DEFRO

Prezydent wita się z pracownikami firmy   |   Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO. Spotkanie z przedstawicielami zarządu firmy Prezydent w siedzibie spółki DEFRO. Spotkanie z przedstawicielami zarządu firmy Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO. Wypowiedź dla mediów Prezydent w siedzibie spółki DEFRO. Wypowiedź dla mediów Prezydent w siedzibie spółki DEFRO. Wypowiedź dla mediów Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO Prezydent w siedzibie spółki DEFRO

Prezydent Andrzej Duda odwiedził spółkę DEFRO w Rudzie Strawczyńskiej (woj. świętokrzyskie). – Firma, w której dziś jesteśmy, jest największym producentem urządzeń grzewczych na paliwo stałe w Polsce; to są produkty bardzo nowoczesne i niezwykle innowacyjne – mówił Prezydent.

 

Zaznaczył, że firma ma swoje laboratorium badawczo-rozwojowe i cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami, tak, aby w jak największym stopniu sprzyjać ochronie klimatu.

CAŁA WYPOWIEDŹ >>>

 

 

Andrzej Duda wskazywał, że DEFRO to firma rodzinna, będąca dzisiaj ogromnym przedsiębiorstwem skupionym na produkcji ciepła, wchodzącym w coraz nowocześniejsze segmenty rynku. – Już następne pokolenie zaczyna powoli uczestniczyć w tym procesie rozwijania firmy, poszukiwania nowych możliwości, nowych źródeł ogrzewania z uwzględnieniem ochrony powietrza, ochrony klimatu, odnawialnych źródeł energii – mówił Prezydent, dodając, że to jest w tej chwili fundament przyszłego rozwoju Polski. 

 

 

DEFRO Sp. z o.o. Sp. k. jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych na paliwa stałe w Polsce oraz jedną z największych firm branży grzewczej w Europie. 

 

Zobacz także: Prezydent w Stalowej Woli Wystąpienie podczas wystawy „Od COP do Gospodarki 4.0”

16 stycznia 2020 roku przedstawiciele DEFRO prezentowali się w Stalowej Woli, podczas wydarzenia „Od COP do Gospodarki 4.0”.

 

Lokalizacja

Poleć znajomemu