Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
        01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31              
Sobota, 23 października 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta na uroczystość nadania dworcowi kolejowemu w Ciechanowie imienia por. Romana Dziemieszkiewicza

Dziękuję za tę cenną inicjatywę, która obiektowi ze swojej natury użytkowemu, jakim jest dworzec kolejowy, nadaje także rangę symboliczną poprzez upamiętnienie jednej z ważniejszych postaci polskiego podziemia niepodległościowego.Czytaj więcej o: "List Prezydenta na uroczystość nadania dworcowi kolejowemu w Ciechanowie imienia por. Romana Dziemieszkiewicza"

Sobota, 23 października 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Życzenia dla profesora Andrzeja Jasińskiego z okazji jubileuszu 85. rocznicy urodzin

Andrzej Duda: Pragnę złożyć Panu Profesorowi wyrazy wielkiego uznania oraz podziękować za wspaniałe dokonania artystyczne i pedagogiczne, które istotnie pomnożyły dorobek polskiej kultury i rozsławiły imię naszej Ojczyzny w świecie.Czytaj więcej o: "Życzenia dla profesora Andrzeja Jasińskiego z okazji jubileuszu 85. rocznicy urodzin"

Sobota, 23 października 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

XX Sympozjum Tarnogórskie z udziałem Agnieszki Lenartowicz-Łysik, Doradcy Prezydenta RP

W Tarnowskich Górach odbyło się XX Sympozjum Tarnogórskie. W spotkaniu uczestniczyła Doradca Prezydenta RP Agnieszka Lenartowicz-Łysik, która odczytała list Prezydenta Andrzeja Dudy.Czytaj więcej o: "XX Sympozjum Tarnogórskie z udziałem Agnieszki Lenartowicz-Łysik, Doradcy Prezydenta RP"

Sobota, 23 października 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

Do Organizatorów i Uczestników XX Sympozjum Tarnogórskiego

Dziękuję za to, że w czasach, gdy coraz bardziej skłonni jesteśmy skupiać się na sprawach przyziemnych i doraźnych, kontynuują Państwo piękną i ważną tradycję dyskutowania o filozofii, socjologii, historii czy antropologii – napisał Prezydent Duda.Czytaj więcej o: "Do Organizatorów i Uczestników XX Sympozjum Tarnogórskiego"

Sobota, 23 października 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Tadeusz Deszkiewicz na uroczystości nadania imienia por. Romana Dziemieszkiewicza ps. „Pogoda” ciechanowskiemu dworcowi kolejowemu

W Ciechanowie odbyła się uroczystość nadania dworcowi kolejowemu imienia jednego z Żołnierzy Niezłomnych – por. Romana Dziemieszkiewicza ps. „Pogoda”, „Adam”. W wydarzeniu wziął udział Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz, który odczytał list.Czytaj więcej o: "Tadeusz Deszkiewicz na uroczystości nadania imienia por. Romana Dziemieszkiewicza ps. „Pogoda” ciechanowskiemu dworcowi kolejowemu"

Sobota, 23 października 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Z inicjatywy Prezydenta wyruszył kolejny transport z pomocą dla migrantów [PL/EN]

Andrzej Duda apeluje do władz Białorusi o dopuszczenie pomocy dla znajdujących się na granicy migrantów. Dziś z inicjatywy Prezydenta RP na przejście graniczne w Bobrownikach wyruszył kolejny transport humanitarny.Czytaj więcej o: "Z inicjatywy Prezydenta wyruszył kolejny transport z pomocą dla migrantów [PL/EN]"

Poleć znajomemu