Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
    01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30                    
Niedziela, 12 września 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Beatyfikacja Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej

duchowni stoją przy ołtarzu

W Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie odbyły się uroczystości beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. W liturgii uczestniczyli Prezydent RP Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.Czytaj więcej o: "Beatyfikacja Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej"

Niedziela, 12 września 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Premiera filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”

Widok sali kinowej i ekranu

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w uroczystej premierze filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”. Pokaz odbył się w Multikinie Złote Tarasy.Czytaj więcej o: "Premiera filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”"

Niedziela, 12 września 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Prezydent: Prymas Tysiąclecia to wielka postać

prezydent przyklęknął przy grobie, poprawia szarfę na wieńcu

Prezydent Andrzej Duda złożył wieniec na grobie ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela. – Prymas Wyszyński swoją niezłomną postawą dawał świadectwo tego, jaki jest polski Kościół, jacy jesteśmy my – Polacy – podkreślił.Czytaj więcej o: "Prezydent: Prymas Tysiąclecia to wielka postać"

Niedziela, 12 września 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Wystąpienia

Wypowiedź Prezydenta po złożeniu wieńca na grobie kard. Wyszyńskiego  

prezydent mówi do mikrofonu

Bardzo długo wyczekiwany i bardzo ważny dzień – myślę, że nie tylko dla polskiego Kościoła, ale przede wszystkim dla wiernych, a zwłaszcza dla wszystkich tych, którzy pamiętają księdza prymasa Wyszyńskiego – mówił Andrzej Duda.Czytaj więcej o: "Wypowiedź Prezydenta po złożeniu wieńca na grobie kard. Wyszyńskiego"

Niedziela, 12 września 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Kolarski złożył kwiaty przy pomniku Kard. Wyszyńskiego

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy minister Wojciech Kolarski złożył kwiaty przed pomnikiem Stefana Kardynała Wyszyńskiego na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.Czytaj więcej o: "Minister Kolarski złożył kwiaty przy pomniku Kard. Wyszyńskiego"

Niedziela, 12 września 2021
 1. Aktualności
 2. Wypowiedzi Prezydenta RP
 3. Listy

List Prezydenta RP na uroczystości z okazji 20-lecia wpisania Kościoła Pokoju w Świdnicy na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO

Łączę się z Państwem w radosnym świętowaniu i dumie z tej niezwykłej świątyni. Jest ona symbolem tego, że dobro i zgoda – jakkolwiek delikatne i kruche – dzięki naszym ludzkim staraniom mogą okazać się trwalsze i mocniejsze od nienawiści i konfliktów.Czytaj więcej o: "List Prezydenta RP na uroczystości z okazji 20-lecia wpisania Kościoła Pokoju w Świdnicy na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO"

12  
Poleć znajomemu