Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30                  
Czwartek, 8 kwietnia 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Pięć ustaw z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizacje ustaw o transporcie drogowym; przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu; transporcie kolejowym; podatku akcyzowym, a także Prawa celnego.Czytaj więcej o: "Pięć ustaw z podpisem Prezydenta"

Czwartek, 8 kwietnia 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Rozmowa ministra Szczerskiego z doradcą A. Blinkena

Bezpieczeństwo Ukrainy i regionu wobec działań Rosji, sytuacja Polaków na Białorusi, Nord Stream2, Trójmorze były tematami rozmowy ministra Krzysztofa Szczerskiego z Derekiem Cholletem, głównym doradcą Sekretarza Stanu USA Antony'ego Blinkena.Czytaj więcej o: "Rozmowa ministra Szczerskiego z doradcą A. Blinkena"

Czwartek, 8 kwietnia 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Pożegnanie śp. Ks. Bp. Jana Purwińskiego

W Żytomierzu odbyły się uroczystości pogrzebowe śp. Biskupa Jana Purwińskiego. List Prezydenta RP Andrzeja Dudy odczytał Zastępca Ambasadora RP w Kijowie Michał Giergoń.Czytaj więcej o: "Pożegnanie śp. Ks. Bp. Jana Purwińskiego"

Czwartek, 8 kwietnia 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

Minister Krzysztof Szczerski uczestniczył w spotkaniu koordynacyjnym przed szczytem Trójmorza w Sofii

Inicjatywa Trójmorza posiada potencjał, aby stać się strategiczną odpowiedzią regionu na wyzwania związane z odbudową wzrostu ekonomicznego po kryzysie wywołanym pandemią COVID-19 – mówił Krzysztof Szczerski podczas spotkania tzw. Szerpów Trójmorskich.Czytaj więcej o: "Minister Krzysztof Szczerski uczestniczył w spotkaniu koordynacyjnym przed szczytem Trójmorza w Sofii"

Czwartek, 8 kwietnia 2021
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Spotkanie z podopiecznymi Ośrodka Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Ustroniu

Pierwsza Dama spotkała się z uczniami ośrodka w Ustroniu. Dzieci przygotowały dla swojego gościa zgadywanki, opowiedziały o zainteresowaniach, Wielkanocy i śmigusie dyngusie. Obiecały, że gdy tylko warunki na to pozwolą, odwiedzą razem z opiekunami Pałac.Czytaj więcej o: "Spotkanie z podopiecznymi Ośrodka Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Ustroniu"

Czwartek, 8 kwietnia 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność ministrów

W piątek Rada Gabinetowa ws. dalszej strategii w walce z COVID-19

Widok na Pałac Prezydencki od strony Krakowskiego Przedmieścia

Prezydent Andrzej Duda zwołał na jutro na godz. 9.30 posiedzenie Rady Gabinetowej w sprawie sytuacji epidemicznej oraz dalszej strategii działań państwa w walce z COVID-19 – poinformował Błażej Spychalski, sekretarz stanu w KPRP.Czytaj więcej o: "W piątek Rada Gabinetowa ws. dalszej strategii w walce z COVID-19"

12  
Poleć znajomemu