Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędziaKliknij na datę, żeby zobaczyć wydarzenia z danego dnia

pn wt śr czw pt so nd pn wt śr czw pt so nd
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Wtorek, 23 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Prof. Piotr Czauderna o Funduszu Medycznym  

Odbyło się pierwsze spotkanie powołanej przez Ministerstwo Zdrowia Rady Funduszu Medycznego, uruchomiono zbieranie wniosków na leczenie za granicą, a także ruszyła procedura nielimitowanego dostępu do terapii dla dzieci – wymienia prof. Piotr Czauderna.Czytaj więcej o: "Prof. Piotr Czauderna o Funduszu Medycznym"

Wtorek, 23 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Narodowa Rada Rozwoju
 3. Aktualności

Rada ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich o systemie emerytalnym rolników

W Pałacu Prezydenckim odbyło się dziś posiedzenie Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich, poświęcone m.in. kwestii zabezpieczenia społecznego rolników i ich rodzin, w tym systemu emerytalnego i rentowego rolników.Czytaj więcej o: "Rada ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich o systemie emerytalnym rolników"

Wtorek, 23 lutego 2021
 1. Aktualności
 2. Wydarzenia

Spotkanie z przedstawicielami Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

Realizacja umowy programowej zawartej między Prezydentem Andrzejem Dudą a „Solidarnością” była tematem spotkania z Piotrem Dudą, Przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” i Henrykiem Nakoniecznym z Prezydium Komisji Krajowej.Czytaj więcej o: "Spotkanie z przedstawicielami Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”"

Wtorek, 23 lutego 2021
 1. Aktualności
 2. Nominacje

Nominacje sędziowskie w Pałacu Prezydenckim

Prezydent Andrzej Duda wręcza kobiecie nominacje

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Naczelnego Sądu Administracyjnego, wojewódzkich sądów administracyjnych oraz sądów apelacyjnych, rejonowych i okręgowych.Czytaj więcej o: "Nominacje sędziowskie w Pałacu Prezydenckim"

Wtorek, 23 lutego 2021
 1. Pierwsza Dama
 2. Aktywność

Pierwsza Dama rozmawiała z rodziną zastępczą z Bydgoszczy

Pierwsza Dama rozmawiała z podopiecznymi Rodzinnego Domu Dziecka w Bydgoszczy, którzy mówili o radości, jaką niesie pomaganie innym oraz o trudnościach, z którymi wszyscy musimy się mierzyć w dobie pandemii.Czytaj więcej o: "Pierwsza Dama rozmawiała z rodziną zastępczą z Bydgoszczy"

Wtorek, 23 lutego 2021
 1. Kancelaria
 2. Aktywność doradców

Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Służba Niepodległej

Łukasz Rzepecki, Doradca Prezydenta RP rozmawiał w formie wideokonferencji z członkami Fundacji Służba Niepodległej – Adrianem Kuklińskim, Arkadiuszem Lechem oraz Michałem Więcławem. To kolejne spotkanie w ramach akcji „Młodzi w Pałacu”.Czytaj więcej o: "Młodzi w Pałacu. Wideokonferencja z przedstawicielami Fundacji Służba Niepodległej"

12  
Poleć znajomemu